למחירון הדלק העולמי OiLPRICE.COM  


052-7773257    052-3300303 הקש להזמנות

 נפט להסקה, סולר להסקה, סולר לתחבורה, בר גליל
חברה להספקת דלקים עד הלקוח, הספקה למחירים במחיר הזול ביותר אפשר להשוואת מחיר
מובילים באיכות  בשירות
052-7773257אספקת דלק לתחנות

אספקת דלק לתחנות

אספקת דלק לתחנות – התחנה תמיד פעילה!

תחנות דלק הן המקור של רובנו לדלקים מכל הסוגים. כל כלי רכב אשר זקוק לתדלוק, מגיע לתחנת הדלק הקרובה אליו, ומתמלא בדלק המתאים לו. אולם האם חשבתם פעם – איך מגיע הדלק לתחנות הדלק?

 

אספקת דלק לתחנות

תחנות דלק, כאמור, מספקות דלק לכל כלי רכב אשר מגיע אליהן. אולם כיצד מגיע הדלק אל תחנות הדלק? הדלק, כמובן, אינו "צומח" בתחנות הדלק, ואינו מיוצר בהן. הדלק מובא לתחנות הדלק השונות מבתי זיקוק אשר מייצרים ומזקקים את הדלק, ומתאימים אותו לשימושים השונים שלו. תחנות דלק צוברות במקום כמויות גדולות יחסית של דלק, על מנת שיוכלו להעניק שירות ללקוחותיהן בכל זמן נתון, אולם אחת לתקופה הן זקוקות למילוי מחדש של המצבורים, משום שתחנות דלק פועלות 24 שעות ביממה, ומעניקות שירות לאלפי רכבים מידי יום, אם לא יותר מכך. לכן, חשוב מאד לדאוג לאספקת דלק לתחנות באופן שוטף ותכוף, על מנת לוודא שהתחנות השונות תוכלנה לספק שירות ללקוחות שלהן בכל זמן נתון, ללא תקלות וללא מחסור בשום סוג של דלק.

 

אספקת דלק לתחנות – כיצד?

אספקת דלק לתחנות נעשית באמצעות חברות אשר עוסקות בהובלה, שינוע ואספקה של דלק למקומות רבים בכל רחבי הארץ. חברות מסוג זה מפעילות משאיות גדולות, אשר מעבירות את הדלק ממצבורים גדולים או מבתי הזיקוק, ישירות לתחנות הדלק או לכל מקום אחר אשר זקוק לאספקת דלק שוטפת. חברות מסוג זה פעילות בכל רחבי הארץ, והן פועלות בכל שעות היום, במטרה לאפשר לכל תחנת דלק לספק שירות ללקוחותיה בכל זמן נתון, ללא תקלות – כמו גם למפעלים, מעגנים, שטחי חקלאות ומקומות אחרים, אשר זקוקים לתדלוק באופן ישיר. במרבית המקרים, החברות הללו מספקות גם שירות  בר גליל , כלומר שירות בהתראה קצרה, כך שגם תחנה אשר נתקעה באופן פתאומי עם מחסור בדלק מסוים, יכולה להזמין את הדלק שלו היא זקוקה ולקבל אותו בתוך זמן קצר בלבד, כך שהיא יכולה להמשיך לתפקד כרגיל ללא בעיות ותקלות, עם אספקת דלק לתחנות בנוחות רבה.

 

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. חנות
  4. /
  5. אספקה לתחנות דלק
טואול - בניית אתרים