למחירון הדלק העולמי OiLPRICE.COM  


052-7773257    052-3300303 הקש להזמנות

 נפט להסקה, סולר להסקה, סולר לתחבורה, בר גליל
חברה להספקת דלקים עד הלקוח, הספקה למחירים במחיר הזול ביותר אפשר להשוואת מחיר
מובילים באיכות  בשירות
052-7773257תדלוק שטח:

מה הוא תדלוק שטח?:

בדרך כלל, רכבים מגיעים לתחנות דלק על מנת לבצע תדלוק. זאת אומרת, ברגע שבו יש למלא דלק הסימן המתאים ברכב יראה את סמניו ובעלי הרכב יבינו כי באופן וודאי עליהם לגשת לתחנת הדלק על מנת לקבל שירות ולמלא דלק ברכבם. תדלוק בשטח הוא תדלוק המתבצע ללא תחנת דלק קרוב. תדלוק כזה מתבצע על ידי הזמנת שירותים מיוחדים לצורך מילוי דלק. כך, למקום בו הרכב נמצא מגיעים נציגים של חברה המספקת סולר. נותני השירות יכולים לבצע גם את התדלוק עצמו באמצעות שפיכת דלק לתוך מיכל הרכב באמצעות מכלים נשאים או משאבות ניידות.

מתי יש צורך לבצע תדלוק שטח?

כפי שהוזכר, קיימים סמנים מספיק ברורים בנוגע למצבים בהם יש צורך לפנות לתחנת דלק לצורך מילוי דלק עבור נסיעה. אולם, לעיתים יש צורך לבצע תדלוק שטח למרות זאת. קיימות מספר סיבות נפוצות לכך. אחת מהן הינה מצבים בהם נורת הדלק נדלקת באזור מבודד יחסית שלא מאפשר את המשך הנסיעה והגעה עד לתחנת דלק קרובה. כבישים מסוימים בארץ אינם כוללים תחנות דלק רבות ולכן הם מזמנים בעיות מסוג זה. מקרים אחרים עלולים לכלול דליפה של דלק או בעיות במיכל שבגינן צריך במהירות לבצע תדלוק בשטח ולאחר מכן הגעה למוסך מתאים.

מי מבצע תדלוק שטח?:

מומלץ ביותר לבצע תדלוק שטח על ידי חברות בעלות רישיונות מתאימים לצורך כך. ישנן חברות המספקות שירותים של הזמנת סולר ותדלוק רכבים בשטח. אלו הן חברות המתאימות לצורך כך ובקיאות בנושא כולל באופן התאמת הדלק, העברה של הדלק לנקודת היעד וכן אלו הן החברות הזמינות למתן שירות במקרים מפתיעים ובכל שעה במהלך השבוע.

כמה עולה תדלוק שטח?:

המחיר עבור תדלוק שטח הוא נושא מורכב. יש חשיבות רבה לתזמון של הזמנת השירות. לא דומה שירות המוזמן באמצע הלילה לתדלוק שטח המתבצע במהלך היום. כמו כן, תדלוק שטח עשוי להתבסס על איכות משתנה של דלק וגם מאפיין זה נלקח בחשבון. בהתאם, קשה לשער את המחיר המדויק עבור תדלוק שטח אך יש לצפות למחיר יקר יותר מזה של תחנות הדלק.

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. חנות
  4. /
  5. תדלוקי שטח
טואול - בניית אתרים