למחירון הדלק העולמי OiLPRICE.COM  


052-7773257    052-3300303 הקש להזמנות

 נפט להסקה, סולר להסקה, סולר לתחבורה, בר גליל
חברה להספקת דלקים עד הלקוח, הספקה למחירים במחיר הזול ביותר אפשר להשוואת מחיר
מובילים באיכות  בשירות
052-7773257סולר לתחבורה


שירותי אספקת סולר ניתנים גם עבור ענפי התחבורה והתעשייה.
השירות מאפשר תיאום של אספקת כל סוגי הדלק בתוך זמן קצר, האספקה מתבצעת ישירות ממסופי הדלק לבית העסק, החברה או הארגון. כך ניתן לתאם שירותי אספקה
ולחסוך בהוצאות ובזמן.

מעבר לכך, שירותי אספקת סולר לתחבורה כפופים לתקנות מחמירות של המשרד להגנת הסביבה, משרד התחבורה וגופים רשמיים נוספים. את האספקה יש לבצע רק עם מיכליות דלק תקניות ולאחר הסמכת נהגים מקצועיים הנושאים אישור להובלת חומ"ס (חומרים מסוכנים).

סולר לתחבורה - כיצד בוחרים חברת אספקה


חברה המספקת סולר לתחבורה הופכת להיות פקטור משמעותי בעבודה השוטפת. לפיכך, כדאי להשקיע בבחירת חברה מן הסוג הזה ולבדוק בעיקר את הפרמטרים הבאים:
  • עמידה בלוח זמנים – על החברה לעמוד בלוח הזמנים שאליו התחייבה מול הלקוח. עמידה בלוח הזמנים היא ערך עליון בשירותי אספקת דלק מכל סוג. החברה צריכה להציב את הלקוחות בראש סדר העדיפויות ולבוא לקראתם בכל בקשה.

  • אספקה מבתי הזיקוק וממסופי הדלק הרישמיים (כגון מסוף פי גלילות באשדוד ואשל בבאר שבע)– מומלץ לתת עדיפות לחברה המספקת את הדלקים ישירות מהמסופים המורשים כך ניתן למנוע פגיעה באיכות הדלק ולקצר את לוח הזמנים.

  • חיסכון בעלויות – אפשר לחסוך מאות אלפי שקלים בשנה על דלק לתחבורה ולתעשייה. הדרך לעשות זאת עוברת בבחירת חברה הוגנת, המעמידה לרשות לקוחותיה מענה ומידע לביצוע הזמנה נכונה. נציגי החברה נדרשים לספק ייעוץ בהבנת שוק הדלק ובחיסכון בעלויות שוטפות.

סולר הוא משאב חיוני עבור גופים בענפי התחבורה והתעשייה ואספקתו צריכה להתבצע על ידי חברה מקצועית ואמינה בלבד.

סולר לתחבורה - חברת בר גליל


בר גליל , המספקת סולר לתחבורה הינה חברה אשר עומדת בכל הסטנדרטים על מנת שהלקוח יקבל את השירות והמוצר הטוב ביותר, הן אם זה מבחינת לוחות זמנים, אנחנו גמישים לפי צרכי הלקוחות ומשתדלים לתת את המענה המהיר ביותר שהלקוח מבקש והן מבחינת איכות המוצר, האספקה מתבצעת ישירות מהמסופים המורשים. בכל עת ניתן לדרוש מהנהג להציג תעודת העמסה ו/או לבקש תאים הסגורים באזיקון (פלומבה) עם הכמות המוזמנת. הנהגים שלנו כולם נהגים מקצועיים אשר עברו הכשרה מטעם משרד התחבורה ואיכות הסביבה.

המכירה מתבצעת על בסיס מזומן בלבד 

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. חנות
  4. /
  5. סולר לתחבורה
טואול - בניית אתרים